Ciekawy człowiek w mieście. Cykl inspirujących wywiadów.

Jak znaleźć kreatywną duszę?

Jakiś czas temu zaczęłam zupełnie inaczej traktować Social Media. Chciałam za ich pomocą dotrzeć do osób w moim regionie,  które zdecydowanie można nazwać kreatywnymi i przedsiębiorczymi. Zamiast potraktować FB jako rozrywkę, życiową odskocznię, chciałam dotrzeć do ludzi, którzy zechcieliby podzielić się swoją historią.

Ciekawy człowiek, ciekawy biznes 

W Nowy Rok opublikuję pierwszy wywiad, który będzie otwarciem premierowej serii „Ciekawy człowiek, ciekawy biznes.” Cykl tych wywiadów będzie okazją do poznania niesamowitych kobiet z Częstochowy i okolic, które odważyły się zmienić swoją pasję w biznes. Droga do firmy, perypetie, przeciwności i dary od losu. Moje rozmówczynie podzielą się z Nami swoimi przeżyciami.

Życiowa lekcja

Śledząc wywiady nie tylko poznacie niezwykłe kobiety z Częstochowy. Będziecie mieć możliwość poznania ich biznesów od podszewki: jaką drogę trzeba przejść z pasji do profesjonalizmu w danych dziedzinach? Na co zwracać szczególną uwagę? Jakie przeciwieństwa trzeba pokonać by pasja stała się rentowna? Odpowiedzi na te i inne pytania poznacie już za dwa dni.

2017 rok rozpoczniemy niezwykłą podróżą w świat pełen kreatywnych osób, którymi warto się otaczać. Będzie to zaproszenie do odkrywania w sobie siły, żyłki przedsiębiorcy i pokładów determinacji.

Zachęciłam Was? 🙂

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s